4

EB: Magyarország - Portugália

Címkék: eb mo. | Szerző: Dzsala elnök | 5:20 pm

Marad a taktika 4-2-3-1.
Kezdő: Fülöp - Korecz, Horváth, Kravecz, Pölöskei - Kollát I., Vass - Kollát II., Czvitkovics, Dzsudzsák - Póth. A remek Hajnal helyén Czvitkovics kezd, holott csak Elek sérült.

15. perc: előbb Dzsudzsák okozott sérülést, majd Póth rántotta le Carricot a portugál 16-oson belül és lőtt a kapuba, de így érvénytelen a gól.
18. perc: Dzsudzsák rúgta ki a stadionból Kollát II. labdáját (ő vette :) ).
20. perc: Kollát II. cselezgetett, majd apjához passzolt, akinek lövését megfogta Patrício.
21. perc: mindenkit követtünk csak Dannyt nem, aki ráfordult és kilőtte a jobb felső sarkot. 0-1. Kravecz nem fogott embert.
27. perc: Cristiano Ronaldo első villanása, Pölöskei az embere, de Ronaldo csúnyán otthagyta, szerencsére irtó fölé lőtt. Később Fernandes kap sárgát Dzsudzák lerúgásáért, majd C. Ronaldo reklamálásért, holott Pölöskei is egyre idegesebb.

Az első félidő gyenge játékot hozott, főleg Dzsudzsák Korecz, Horváth gyengélkedtek. Czvitkovics helyére Hajnal érkezett a szünetben.

55. perc: tüzijáték a portugál kapu előtt, a végén Hajnal bombáját lehetetlen módon védte Patrício. Dzsudzsák lőtt enyhén fölé.
57. perc: Póthnak nincs helye, Kollát I. lövése centikkel megy mellé. Majd Dzsudzsák próbálkozik, de kár neki labdát adni :(. Joáo Moutinho is sárgát kap.
68. perc: Kollát II. helyére Badócz jön.
71. perc. Raul Meireles lőtt fölé.
73. perc: végre lejön Dzsudzsák, Koman érkezik.
75. perc: Hajnal lő fölé, Koman a kapufára. Nem tudunk a kapuhoz közel kerülni, távolról próbálkozgatunk.
77. perc: hajnal szögletét 3 védő gyűrűjében Póth fejeli a kapuba. 1-1!
83. perc: mért állunk be édekezni? Carrico rángatta Póthot, sárga a portugálnak.
88. perc: Vass is sárgát kap mezhúzásért.

Az újságok szerint pocsék és unalmas meccs volt, nekünk azért izgalmas.

Jó volt: Póth megint.