nov
4

Alig maradtak barátaink Budafokon, azok is csak részben kapnak lehetőséget, így az utolsó ilyen meccsről számolok be.

2012. április 8. Budafok-Vecsés

Budafok: Tarján - Varga, Horváth, Fehér, Krajcik - Németh, Gál, Mórocz, Bassombeng - Younes, Doucouré. Balla a cserekapus.

13. perc: Horváth lökött(?) a 16-oson belül, 11-es, Gégény értékesítette. 0-1.
19. perc: Varga akart felszabadítani, rosszul találta el, öngól. 0-2.
25. perc: Gál lövését tolta szögletre Gyenes kapus.
35. perc: Mórocz fejelte ki egy szögletet követően. Majd Mórocz passzát Gál lőtte távolról fölé.

1. félidő: Tarján nem tehetett a gólokról, Gál megfelelően játszott kisebb sérülése ellenére is, Mórocznak sok pontatlan passza volt. Egésu Budafoknál igen rossznak tűnik a morál.

52. perc: Mórocznak kell megint hátramennie felszabadítania. Elől viszont nincsen haszna. Kovács góljával már 0-3.
63. perc: Mórocz passzát megint Gál lövi fölé. Gál teljesen elfáradt és sérült is. Bassombeng és Horváth helyére Kiss G. és Könyves érkezett.
73. perc: Younes szóló, Németh passz, Kiss fejes. 1-3. Pattantyus jól cserélt, amúgy Doucouré helyére jött Orgován.
86. perc: Mórocz rántotta le Cskét rondán, megúszta lap nélkül.
93. perc: Varga szélről vagy negyvenről lőtt rá, óriási gólt lőtt. 2-3.

Az eredmény nem tükrözi a sima vecsési diadalt. Tarján bizonytalan volt (6), Mórocz gyngén focizott (6), Gál a végére menni sem tudott (7).