Címkék: csapat mk | Szerző: Dzsala elnök | 5:27 pm

2010. augusztus 18., 3279 néző

Magyar Kupa - 3. forduló: Budafok - Honvéd

Budafok kezdőcsapata: Tarján - Kánya, Gyürky, Bencze, Korecz - Joó, Kertész, Kollát I., Kollát II. - Póth, Bartha Z.

12. perc: Kollát II. dühöngött, mert lökték a 16-oson belül, a 11-es viszont elmaradt. Kánya kisebb sérüléssel lépett pályára. Pár mp. múlva nagy kavarodás a Honvéd 16-osán belül, Joó felfelé fejelte a labdát Sadjo mellett, ami behullott Németh kapujába. 1-0.
15. perc: Kertésztől Bartha Z.-hez került a labda, aki kiugratta Kollát II.-t, a fiatal Kollát a kapufát találta el.
16. perc: Akassou szabadon mozoghatott középen, kiugratta Hajdút, Kánya nagyon lemaradva követte. Tarján lábbal védte Akassou lövését, a kipattanó viszont Oussale elé került, aki az üres kapuba helyezte, Gyürky csak szemmel követte. 1-1.
22. perc: Bartha Z. rúgta ki a stadionból a labdát. :) megérdemelten kapott megint sárgát Bartha Z.
23. perc: Curbelo, aki végig nagyon erőszakos volt, ezúttal Benczét szerelte a 16-os vonalánál, majd a hálóba bombázott. 1-2.
25. perc: Bartha Z. két védő között tört kapura, de nem rálőtt, hanem középre gurított Póthnak, aki szabadon lőhetett... fölé.
33. perc: Póth passzát KOllát I. gurította a kapu mellé 4-5 méterrel.
40. perc: Oussale bombázott szöglet után fölé.
42. perc: Kollát I. a szabadrúgást letette Kertész elé, aki 35-ről lőtt, Németh kibokszolta.

Az első félidő elég lagymatag játékot hozott, a Honvéd eredményesebb volt, de nem volt erő egyik csapat játékában sem. Kánya, Gyürky és Bencze gyenge volt a védelemben és ezúttal Joó volt a vezér inkább, nem Kollát I. A végén Kánya kapott sárga lapot.

48. perc: Óriási helyzet maradt ki. Bartha Z. passzolt Kollát I.-hez, aki Joó elé gurított, de kb. 10 méterről hússzal fölé vágta.
49. perc: Curbelo kanyarította a kapu elé, Bencze vágta ki. Egy percre rá már Tarjánnak kellett védenie, majd Gyürky vágta ki Curbelo elől.
56. perc: a bizonytalan Kánya helyére Hamza érkezett.
60. perc: Bartha Z. mindenhol volt csak a helyén nem, ezúttal a balszélen iramodott meg, passzát Joó fejelte mellé.
69. perc: Korecz lövése sok veszélyt nem jelentett. Mindkét Kollát megsérült kicsit.
73. perc: meglepetés, Kertész helyére Mórocz érkezik.
84. perc: teljesen beállt a meccs, Bartha Z. helyére Feri érkezik.
89. perc: Oussale Gyürky mellett mehetett el, de fölé lőtt.
94. perc: vége, kiestünk a kupából.

A második félidőben leült a meccs, alig-alig volt helyzet, nagyon hiányzott a három eligazoló. A kispadon ült még: Vida, Szabados, Bartha J., Gál.

Budafok kezdőcsapata: Tarján 7 - Kánya 6, Gyürky 7, Bencze 7, Korecz 7 - Joó 8, Kertész 7, Kollát I. 8, Kollát II. 7 - Póth 7, Bartha Z. 7. Cserék: Bartha F. -, Mórocz 7, Hamza 7.

Egy ideig nem sok mindenről fogok írni, mert a III.-ad osztályú meccseket nem látom.