4

Még viszonylag kegyes volt a sorsolás, Szerbia következik.
Újra 4-2-3-1: Fülöp - Korecz, Horváth, Kravecz, Pölöskei - Kollát I., Kertész - Kollát II., Hajnal, Dzsudzsák - Póth.
A szerbek ugyanilyen taktikával: Stojkovic - Lukovic, Subotic, Vidic, Ivanovic - Kacar, Kuzmanovic - Jankovic, Stankovic, Krasic - Kaludjerovic.

11. perc: Póth hirtelen felindulásból lő, Stojkovic szögletre tolja.
13. perc: Krasic pár méterről eleresztett lövése kipattan Fülöpről pont a támadó elé vissza, aki kivágja a stadionból.
16. perc: Kaludjerovic Kravecz-cel szabálytalankodott, sárga lap.
42. perc: újabb Krasic villanás Fülöp-védéssel, közben Kravecz és Kuzmanovic is besárgul.
45. perc: Kollát I. centivel rúgta fölé.

Inkább durva mint nagyiramú meccs, Hajbal, Dzsudzsák és Póth is kap rendesen. Kollát I. és Hajnal szinte eltűnt a pályán, pedig nekik kéne irányítani. A szünetben Kollát II. helyére Vass érkezik.

46. perc: Dzsudzsák szóló után csúnya fölé. Ivanovic sárgul be.
52. perc: Kacar reklamálásért kap sárgát.
56. perc: Hajnal-Czvitkovics csere, ideje volt.
58. perc: Sulejmani ugratja ki Zigicet, aki a hosszúba gurít, Kollát I. hevesen lest reklamál. Hát nagyon ki kéne kockázni, hogy kiderüljön Korecz előtt volt vagy sem. A bíró megadja. 0-1.
63. perc: Kollát I.-nek nem megy ma, cselsorozatot nyom, de nem látja a ziccerben lévő Póthot, inább mellérúgja.
64. perc: Dzsudzsák lövését megfogja Stojkovic.
69. perc: Kraveczet otthagyja Zigic, oldalra passzol, Krasic nem találja el az üres kaput.
70. perc: Kravecz nem tudja fogni Zigicet, ezúttal Krasic passzát vágta be. 0-2 és valószínűleg kiestünk. Dzsudzsák-Koman csere.
73. perc: Korecz Krasicot vágja fel, 11-es. ízigic triplázik. 0-3.
75. perc: Póth a felső lécet találja el.
79. perc: Czvitkovics szögletét Kollát I. fejeli be, szépségtapasz. 1-3.
86. perc: Kertész távoli szabadrúgását tolja a kapus szögletre.
90. perc: végig így kellett volna játaszani, Kertész lő óriási erővel centikkel mellé.

Kravecz megsérül a 90. percben, tíz emberrel fejezzük be. Korecz hibájából gólt kaptunk, Hajnal egy értelmes passzt nem adott.