Valamit nagyon elnéztem a sorsolást illetően korábban :)

Magyarország - Észtország
Mo.: Fülöp - Korecz, Kravecz, Juhász, Pölöskei - Kollát II., Dzsudzsák, Vass, Gera - Póth, Bartha J.. Kispad: Király, Koman, Czvitkovics, Szalai, Horváth G., Hajnal, Löw, Rudolf, Bencze.
Észtország: Aksalu - Klavan, Jääger, Piiroja, Sisov - Lindpere, Dmitrjev, Vassiljev, Kink - Zahovaico, Oper.

1-15. perc: a kezdés után Korecz, Dzsudzsák, Póth, Bartha J. a labda útja, utóbbi veszélytelenül fölé lő.
8. perc: Kink adna be az alapvonalról, Korecz csúszik be jól. Szöglet.Vassiljev szögletét Kollát II. fejeli ki. A kontrát követően Póth indul meg, három védőt kicselez majd a jobb alsóba lő, nagy szóló. 1-0.
15. perc: Dzsudzsák és Kollát II. összjátéka után megint Póth lőhet, bravúrral hárít az észt kapus. Dzsudzsák szögletét Juhász fejeli be a bénázó kapus mellett. 2-0.

16-30. perc:a 18. percben altatnak-altatnak, hirtelen Zahovaico megindul és kilövi a felső sarkot. 2-1. Vass és Juhász egymást zavarták.
19. perc: Póth ugratja ki Bartha Janit, aki higgadtan gurít a sarokba. 3-1.
22. perc: Póth védők gyűrűjében gurítja vissza Korecznek, akinek lövését szögletre tolja a kapus.
23. perc: Opert Kravecz szereli az utolsó pillanatban. A kontrából Bartha lódul meg a beadását Póth kapufára lövi. Majd Juhász pöcköli be. 4-1.
29. perc: Kollát II. lefülel egy passzt, Póthnak passzol, aki a saját térfeléről indulva nagy szólót követően a kapuba lő. Nagy Póth-előadás van ma. 5-1.
30. perc: Oper lép ki a védők közül, kár elrontani ezt a szép napot, ejnye védők. 5-2. Kravecz maradt le.

31-45. perc: Vass passzolt Póthoz, aki most kicsit körülményes volt, végül az oldalhálóba lőtt csak.
44. perc: Bartha ugratta ki Póthot, aki kicselezte már a kapust is, de fölélőtt.

46-60. perc: Vass passzát Bartha J. mellő lőtte. Kravecz elbizakodottan játszik.
51. perc: Zahovaico lőhetett szabadon, mert védője elöl maradt, Fülöp védett. Akontrából Bartha J. szaggatta ki az észtek hálóját. 6-2! Juhász sérült meg egy szerelést követően. Bencze jött a helyére.

61-75. perc: Pölöskei nem tudta szerelni Zahovaicot, Oper azonban csúnyán mellé lőtt.
65. perc: Dzsudzsák lövése kipattan a kapusról, Kollát II. üres kapura lőhetne, de fölé. Pár őerc múlva Bencze rúgott le valakit. Dzsudzsák helyére Czvitkovics jött be.
74. perc: Kollát II. lövését Pareiko védi.

76-90. perc: csomó csere (akkor ez csak előkészületi meccs, nem figyelek :) ) Korecz, Kravecz, Vass és Bartha J. le, Horváth G., Hajnal, Löw, Rudolf be.
89. perc: Póth bombáz fölé.